Světový výrobce s místním zastoupením

Icopal Synthetic Membranes vyrábí vysoce kvalitní výrobky s nízkou hmotností, pro flexibilní střešní systémy, geomembrány šetrné k životnímu prostředí, výrobky pro zemědělství a inovativní produkty pro opravy potrubních systémů, které usnadňují opravu, jsou bezpečnější a rychlejší na provádění.

Proč si vybrat Icopal Synthetics?

 • Icopal vyrábí vysoce kvalitní výrobky na bázi PVC již více než 40 let.
 • Roční kapacita výrobních závodů Icopal je v současné době větší než 10 milionů metrů čtverečních, což řadí Icopal mezi největší výrobce fólií z mPVC v Evropě.
 • Systémy fólií na bázi PVC Monarplan pro střechy mají nezávislé certifikace BBA (10/4739), ETA (08/0379) a BBA certifikát prokazující životnost více než 30 let.
 • Na Fólie Monarplan je standardně poskytována záruka 10 let.

Icopal Synthetic Membranes - Historie

Společnost Icopal Synthetic Membranes vznikla po akvizici závodu Van Besouw Kunststoffen (fólie) v roce 2008. Van Besouw Kunststoffen byla část Van Besouw Tapijt (koberce), která vyráběla a dodávala na trh průmyslové koberce od roku 1920. Již v roce 1960 se společnost začala soustředit na inovativní technologie a výrobní postupy, kde byla používána technologie extruzního nanášení pro výrobu tkaných koberců. Poměrně brzy se ukázalo, že tato technologie by mohla být použita i v jiných průmyslových odvětvích a pod názvem Van Besouw Kunststoffen, bylo vyvinuto množství nových produktů (speciálních), jako plachty pro nákladní automobily, geomembrány a vložky do kanalizací. Využití technologie extruzního nanášení pro oblast hydroizolačních vrstev střech v 60-tých letech byl prvním krokem této společnosti do sektoru střech. Každý den společnost Icopal Synthetic Membranes pracuje na zlepšování výrobků ve spolupráci s výrobním úsekem, úsekem vývoje produktů a prodejním úsekem. 
 

Skupina Icopal

Skupina Icopal byla vždy zaměřena na hydroizolace pro střechy a spodní stavby.

Skupina Icopal dodává špičkové produkty pro ploché i šikmé střechy a nabízí široký technický servis. Icopal se zabývá především výrobou a prodejem hydroizolačních vrstev, ale také souvisejících materiálů v oblasti stavebnictví. Icopal se zaměřuje zejména na Evropu a Severní Ameriku, servis a produkty jsou poskytovány po celém světě.

Skupina Icopal má v Evropě i v USA v jednotlivých zemích nejen obchodní zastoupení, ale také výrobní závody. V současné době má skupina Icopal 35 výrobních závodů a 95 kanceláří s týmy odborníků, kteří zajišťují zákazníkům potřebný servis. Skupina Icopal je silně ekologicky orientována. Největší důraz je kladen na recyklaci, minimalizaci využití základních surovin a energie, což je klíčovou prioritou pro vývoj a výrobu materiálů pro hydroizolace.

Icopal vybudoval své postavení na základě 165-ti leté zkušenosti v oblasti střech a materiálů pro hydroizolace. Skupina Icopal usiluje o udržení a upevnění pozice v oblasti hydroizolací. Skupina Icopal se sídlem v Dánsku má roční obrat ve výši přibližně 1.000 mil. EUR a zaměstnává po celém světě více než 3.600 zaměstnanců.
.

  +42 (0) 724 216 904

   

  czinfo@icopal.com

  Tento web používá cookies v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů. Prohlížením webu s použitím cookies souhlasíte